fbpx

Logo Çalışması

Marka imajına yönelik ilk adımdır. 

Çalışmalarımızın temel özelliği markanızın; rakiplerinden ayrışan, amacına hizmet eden ve değişen dünya şartlarına uyum hâlinde yol alabilmesidir. Logo, sektördeki varlığınızın ayırt edici özelliklerinin vurgulanandığı temel varolmadır.

Marka Kimliği

Özgün çalışmalar, logonun doğru şekilde temsil edilebilmesi ve amaçlandığınız hizmet anlayışını vurgulayarak markanın kimliğini belirleyen bütünlüğün tamamıdır. Kurumsal kimlik adına hazırlanan her çalışma, marka bilinirliğini sağlamakla birlikte sizi yansıtmayı hedefleyecek.

Hedef Kitle Analizi

Hizmetinizi, ulaştırılmak istediğiniz hedef kitleye yönelik planlanmış stratejik çalışmalar ile rakipleri incelerek doğru hedef kitleye hitap edip etmediğinizi analiz ediyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

21. yüzyıl gerçeği ile sosyal medyanın artık ne kadar güçlü bir iletişim platformu olduğu konusunda hem fikiriz. Bu nedenle de markanızın bilinirliği için en temel adımlardan biridir.

Biz ise; markanızın ihtiyaç duyduğu sosyal medya platformunu, hizmetinizin hedeflerine uygun olacak şekilde seçiyoruz. Öncelikle güçlü bir strateji geliştiriyor ve hedef kitle ile buluşmasını maksimum düzeye çıkarıp medya planlaması hazırlayarak hedeflediğiniz geri dönüşleri elde etmenizi sağlıyoruz.

Medya Planlama

Hedefimiz, hizmetin doğru mesaj ile verilmesidir.
Doğru strateji ve iyi bir fikir ancak iyi bir medya planlamasıyla hedefine ulaşabilir. Önceliğimiz pazarlama süreçlerini belirlemek; kampanyalar, yarışmalar ve çeşitli etkinlikler düzenleyerek yönettiğimiz hesaba ait elde ettiğimiz kitle etkileşiminin verilerini düzenli aralıklarla raporluyoruz.

Medya Satın Alma

Marka için kullanılacak mecranın, verimli feedbackler alacak şekilde belirlenmesini ve iletişim seçeneklerinin satın alma sonrasında fayda sağlayacak şekilde yorumlayıp her aşamada doğru medya takibi ile daha çok kitleye erişmeyi hedefliyoruz.

Fotoğraf / Video Çekimi

Kurumsal tanıtım videoları, sosyal medya animasyonları ve infografikler  ile ürün tanıtımlarını verimli ve ilgi çekecek formatlarda hazırlayıp sunuyoruz. Profesyonel şekilde çekilen fotoğraf ve videolar ile ürünler/hizmetler hakkında insanlara bilgi vererek çekim ve prodüsyonun bireyler üzerinde yarattığı etkiyi müşterilerinin beklentileri doğrultusunda markayı iyi şekilde ifade edebilecekleri en büyük rolu üstleniyoruz.

Cüneytbey Mh. 607/1 Sk. No: 4 D
Menderes/İZMİR

0 (552) 942 04 17
hey@ariltasarimorganizasyon.com